8 ľudí, ktorí sa preslávili na Instagrame vďaka svojim úžasným vlasom

Zdieľaj
Tweetuj
Tieto ženy neprehliadne vďaka ich vlasom nikto. Foto: Instagram.com/sidorovaanastasiya/jasmeannnn

Niekomu príroda nadelí dlhočižné nohy, bezchybnú pleť či neprehliadnuteľnú výšku, inému zasa skutočnú korunu krásy v podobe hustej záplavy vlasov. Nasledujúci ľudia sa preslávili práve vďaka ohromným účesom, s ktorými je síce určite aj veľa starostí, no treba uznať, že aj vďaka nim sú naozaj výnimoční.

#Chanco

Toto len 8-mesačné bábätko sa preslávilo toto leto, kedy internet obleteli jeho fotografie, ktoré zaujali najmä vďaka nezvyčajne hustým vlasom, aké deti v jej veku rozhodne nezvyknú mávať. Dodnes stihol jej instaprofil nazbierať takmer 300-tisíc followerov a toto číslo stále rýchlo rastie.

#Anastasiya Sidorova

Táto 24-ročná Ruska ohúrila svet vďaka svojím dlhým ryšavým vlasom, kvôli ktorým ju prezývajú živou Rapunzel. Zaujímavosťou je, že Anastasiya trpela do svojich 18 rokov alopéciou - hojným vypadávaním vlasov, no napokon sa jej podarilo nad chorobou vyhrať a dnes má vďaka svojej korune krásy už 513-tisíc followerov.

#Mia Aflalo

5-ročné dievčatko sa preslávilo svojimi neuveriteľne hustými dlhými vlasmi, vďaka ktorým má na Instagrame už vyše 45-tisíc followerov.

#Jasmine Brown

Jasmine žijúca v americkom Los Angeles na svojom Instagrame ohuruje skutočne pôsobivou korunou krásy, či už má dredy alebo záplavu kučeravých prameňov. Jasmine sa môže pýšiť 1 miliónom followerov.

#Dashik Gubanova

Živou Rapunzel nazývajú aj ďalšiu Rusku, Dashik Gubanovu, ktorá si svoje neuveriteľne dlhé vlasy pestuje už 15 rokov a nemá v úmysle si ich ostrihať. Prečo by to napokon aj robila - vďaka nim má na Instagrame už vyše 205-tisíc followerov.

#Benny Harlem s dcérou

Model Benny Harlem sa za svoje úžasné vlasy dostal dokonca do Guinessovej knihy rekordov za najvyššie afro. Dnes ho už síce nemá, no neuveriteľne hustými vlasmi sa pýši stále. Na svojom Instagrame, na ktorom má už takmer 480-tisíc followerov, navyše často pózuje so svojou rozkošnou dcérou, ktorá po ňom zdedila vlasový gén. Skvelá dvojka, čo povieš?

#TK Wonder

Táto kráska sa síce nepreslávila len svojimi vlasmi, pretože je okrem iného úspešnou raperkou (ktorú sme, mimochodom, mohli vidieť pred pár rokmi aj na festivale Pohoda), no práve vďaka záplave hustých čiernych prameňov je rozhodne neprehliadnuteľná a stala sa aj módnou ikonou. Na svojom Instagrame má už vyše 156-tisíc followerov.

#Journie Muse

Toto krásne 5-ročné dievčatko je albínka, vďaka čomu má skutočne krásnu zlatavú farbu vlasov, navyše má vlasy husté a kvalitné. Dievčatko si všimli aj módne značky a už od malého veku je nielen vlasovou modelkou.

Zobraziť komentáre