S mačkami žijú len staré a škaredé ženy? Odhoď predsudky, fotografka ťa o tom presvedčí

Martina Beňová

REDAKTOR | Big Stories
Zdieľaj
Tweetuj
Majiteľky a ich mačací miláčikovia. Foto: Facebook/Girls and Their Cats

Fotografka BriAnne Wills miluje zvieratá, špeciálne mačky. Nie je z nej žiadna škaredá, stará ani nepríčetná ženská, ktorá má doma 100 mačiek. Je to mladá a krásna žena, ktorá sa rozhodla, že predsudky o ženách chovajúcich mačky zbúra svojimi fotografiami. Posúdiť to môžeš aj sám, ale nám sa to páči úplne najviac.

Za každým mužom stojí silná žena, ktorá ho podporuje. Ale, kto stojí za tou silnou ženou? Ak by sme sa na to pozreli trošku s nadhľadom a s humorom, mohli by sme povedať, že aj mačka. Fotografka BriAnne mačky miluje, preto im chcela dať príležitosť ukázať sa s milovanými paničkami. Už dávno totiž mačky nechovajú len staré ženy či čarodejnice. Teda, možno áno, najmä tie čarodejnice, ale mačky chovajú aj krásne, mladé a ambiciózne nežnejšie stvorenia.

Príbehy, ako sa mačky dostanú do svojich domovov, sú rôzne. Niekto ich miluje odmalička, druhý si k nim vypestuje vzťah až časom. Niekto ich chová generačne, niekto sa postará o mačiatko z ulice. Je však isté, že tak ako psy, aj mačky milujú mojkanie, hranie či škrabkanie na tom správnom mieste. A čo ti môžu okrem príjemného pradenia a dodávania energie mačky dať? No predsa množstvo zážitkov a je jedno, či ich chováš v dome či v byte :)

BriAnne nafotila už desiatky hrdých majiteliek týchto štvornohých miláčikov a každá dvojka má svoj osobný príbeh. Máš aj ty svoju mačku? Ak áno, pošli nám vašu fotku ajs krátkym popisom a my ju pripojíme do článku.

Zobraziť komentáre