Instagramom sa šíri ďalšia výzva. Ženy sa snažia vyzerať ako bábiky Bratz

Zdieľaj
449
Tweetuj
Instagramom sa šíri ďalšia bizarná výzva. Foto: Instagram/kfo.beauty, makeup.terrific

Bizarné instagramové výzvy už dávno nie sú žiadnou novinkou. Ľudia si robia fotky podľa najnovších trendov, a to bez ohľadu na to, či sú pekné, šialené alebo úplne nenormálne. Pred pár týždňami sa na sociálnej sieti začala šíriť ďalšia výzva, ktorej absurdnosť necháme radšej zhodnotiť teba. Ženy sa začali maľovať ako Bratz bábiky.

Obrovské oči, skutočne plné pery a silný make-up. Takto si možno aj ty spomínaš na bábiky Bratz, ktoré boli hitom pred niekoľkými desaťročiami. Možno si ju dokonca vlastnil aj ty sám či niekto z tvojho okolia. Tieto bábiky sú ešte väčším stelesnením "dokonalosti" ako klasická barbie. Tá má aspoň oči normálnej veľkosti.

Nič by na tom nebolo zlé, veď hračka ako hračka. Lenže bábiky Bratz utekajú veľmi ďaleko od reálnej ľudskej podoby. No ženy na Instagrame dokázali, že nič nie je nemožné a aj človek môže pokojne vyzerať ako spomínané bábiky. Ťažko povedať, či bola spúšťačom novej výzvy nejaká nostalgia pri spomienke na detstvo alebo ide len o obyčajný úlet. Každopádne BratzChallenge začali make-up artistky a pokračujú všetci - či už viac alebo menej podareným výrazným líčením.

To, čo však niektorými môže na tvári bábik pripadať roztomilo, v skutočnosti vyzerá o niečo horšie. Pozri si fotky nižšie a posúď sám. Ženy napodobňujú nielen líčenie, ale aj účesy či šperky. Najdesivejšie sú pre nás asi tie oči, čo pre teba?

__________________________________________________________

POZRI SI AJ NAŠE VIDEO:

Zdroj: ThisIsInsider

Zobraziť komentáre