Ako vybabrať s dotieravým človekom: Vtipná konverzácia dvoch spolužiakov zabáva internet

Zdieľaj
Tweetuj

Chce to veľa dávky odvahy vypýtať si od niekoho jeho nahé fotky, niektorí ľudia sa však neboja zájsť za akékoľvek hranice. Tento pokus o sextovanie ale dopadol skôr vtipne, ako vzrušujúco.

Jacquie Ross je 16-ročná stredoškoláčka zo Severnej Karolíny, ktorú jej kamoš Michael požiadal, aby mu poslala fotku outfitu , ktorý si na seba oblečie na školský ples. Nanešťastie pre mladíka, však Jacquie chvíľu po tom, ako si s ňou začal prostredníctvom správ písať, vyšla zo sprchy a nebola priveľmi v stave ukázať sa mu vo svojich šatách. Aby mu to aj poriadne dokázala, odoslala mu selfie, na ktorej má pleťovú masku. Michael sa však stoj čo stoj snažil dosiahnuť svoje a chcel posunúť obyčajnú konverzáciu na sextovaciu úroveň. No a to nedopadlo práve podľa jeho predstáv.

#1 Spolužiak chcel najskôr vedieť, aký outfit má na školský ples Jacquie prichystaný. Ona sa však fotiť v danej chvíli veľmi nechcela.

#2 Michael sa preto rozhodol využiť situáciu a začal si od Jacquie pýtať jej nahé fotky. Konverzácia však nabrala nečakaný spád.

#3

#4

#5

#6

#7 Keď už si Michael myslel, že spolužiačka povolí, prišla nečakaná odpoveď...

#8 ...a po nej ešte ďalšia.

Vtipnú konverzáciu si Jacquie nemohla nechať len pre seba a preto sa s ňou rozhodla podeliť na sociálnej sieti Tumblr. Tam si séria printscreenov začala žiť svojím životom a stala sa obrovským virálom. Jej príspevok tak má viac ako 80 000 zdieľaní a šíriť sa začal už aj na Facebooku.

Zobraziť komentáre