Eminem v Prešove a Kendrick Lamar v Trebišove. Ľudí pobavili falošné udalosti na Facebooku

Zdieľaj
347
Tweetuj
Máš už kúpené lístky? Foto: TASR (Ilustračné)

Eminem v mestskej hale a Kendrick Lamar na Štefanskej zábave? Stačí si len vybrať! Udalosti na Facebooku sľubujú v roku 2019 naozaj kvalitné hudobné zážitky. Východné Slovensko majú navštíviť hviezdy svetového formátu. Kedže je všetkým hneď jasné, že obrovské koncerty sa v Prešove a Trebišove určite neuskutočnia, ľudia sa na nich aspoň dobre bavia.

Slováci dokázali, že im zmysel pre humor rozhodne nie je cudzí. Zámer autorov, ktorí spomínané udalosti vytvorili, hneď pochopili a na absurdnú predstavu svetových hviezd v Prešove a Trebišove reagujú vtipnými komentármi.

Štefanská zábava a Kendrick Lamar ide rozhodne dokopy! Spojenie tradičnej tancovačky a hudobnej hviezdy ľudí na internete pobavilo a ty sa môžeš zasmiať na ich komentároch. Kendrick vie, že ho čaká trochu obmedzený priestor, a tak celú aparatúru nechá doma. Postačí mu skriňová avia. Keďže by catering mohol byť o niečo drahší, ako sme na Slovensku zvyknutí, našiel sa aj dobrovoľník, ktorý nakúpi ochutené vodky Nicolaus. Máš sa rozhodne na čo tešiť!

Čo povieš na predskokanov? Fotografia: Facebook/ Štefanská zábava s Kendrickom Lamarom // Trebišov
Na koncert si pre istotu začni šetriť. Fotografia: Facebook/ Štefanská zábava s Kendrickom Lamarom // Trebišov
Slováci sú ochotní organizátorom nezištne pomôcť. Fotografia: Facebook/ Štefanská zábava s Kendrickom Lamarom // Trebišov

Eminem v prešovskej mestskej hale by bol síce splneným snov jeho mnohých fanúšikov, no stránka Priznania Prešovčanov si z ľudí urobila len srandu. A ľudia sa chytili. Bohužiaľ sa viacerí nemôžu zúčastniť, pretože práve v tom čase plánujú ísť na koncert inej hudobnej hviezdy. Imagine Dragons a Beyonce sa vraj na Slovensku ukážu tiež. Eminem si môže dokonca vybrať, kto ho z autobusovej stanice odvezie. Udalosť spustila vlnu absurdných a hlavne vtipných reakcií, o čom sa môžeš presvedčiť nižšie. A inak, ak si z Banskej Bystrice, odvoz máš istý!

Kto neverí, že je to real, je trápny! Fotografia: Facebook/Eminem // Prešov, Mestská hala
Eminem sa dokonca ukáže vo viacerých mestách. Ktorý koncert je teda fake? Fotografia: Facebook/Eminem // Prešov, Mestská hala
Bude Eminem gentleman a pustí Beyonce dopredu? Fotografia: Facebook/Eminem // Prešov, Mestská hala
Svetové hviezdy sa na Slovensko len tak hrnú. Fotografia: Facebook/Eminem // Prešov, Mestská hala
Idete niekto z Bratislavy? Fotografia: Facebook/Eminem // Prešov, Mestská hala
Východniarom len tak ľahko cez rozum neprejdeš! Fotografia: Facebook/Eminem // Prešov, Mestská hala
O odvoz núdza nebude. Fotografia: Facebook/Eminem // Prešov, Mestská hala
Chystá sa poriadna udalosť! Fotografia: Facebook/Eminem // Prešov, Mestská hala
Párty pri bazéne s Eminemom? Fotografia: Facebook/Eminem // Prešov, Mestská hala
Možno do nej Eminem daruje nový album ako hlavnú cenu!!! Fotografia: Facebook/Eminem // Prešov, Mestská hala

Vtip pochopila aj spoločnosť Ticketportal, ktorá podľa organizátorov spustila predpredaj lístkov na Eminemov koncert. Napriek tomu, že tento prešovský megakoncert zatiaľ nemajú v ponuke, neprestávajú dúfať!

V ich ponuke zatiaľ Eminema nenájdeš. Fotografia: Facebook/Eminem // Prešov, Mestská hala

Zdroj: Noizz.sk

Zobraziť komentáre