Auto zo snehu zblblo policajtov, chceli ho pokutovať za zlé parkovanie

Zdieľaj
Tweetuj
Kanadský žartík, ktorý vyšiel na jednotku. Foto: Facebook.com/Maxim Tot

Zima storočia v Severnej Amerike, ktorú zažívajú jej obyvatelia už od decembra minulého roka, má dve strany mince. Spôsobila mnoho škôd nielen na majetku, ale i na zvieracích a ľudských životoch, na strane druhej množstvo snehu premenilo mestá i prírodu na krásne ľadové kráľovstvo a ako vidno, je aj zdrojom rôznych vtipných situácií.

Pri pohľade na tento naozaj znamenitý vtip je jasné, prečo sa ustálilo spojenie "kanadský žartík". V Kanade ich vedia totiž obyvatelia robiť naozaj špičkovo. Jeden obyvateľ Montrealu, Simon, sa rozhodol, že využije množstvo snehu, ktoré napadalo na jeho ulici a postaví z neho na ceste auto v životnej veľkosti, konkrétne DeLorean DMC-12, model známy z filmu Back To The Future, kde slúžil ako časová kapsula.

Postaviť sa mu ho podarilo naozaj vierohodne a vyzeralo, akoby nebolo poriadne dlho odhrnuté. K uveriteľnosti ešte pridalo to, že Simon dal na auto odlomený stierač, ktorý našiel na ceste. Simon si chcel vystreliť z odťahovej služby, no napokon sa mu podarilo urobiť hlupákov z policajtov.

Niekto totiž odfotil, ako zmätený policajt stojí pri aute a je pripravený vypísať pokutu za zlé parkovanie. Čoskoro si ale uvedomil, že zaplatenia by sa tak skoro nedočkal a zistil, že auto nie je skutočné. Napokon to však vzala polícia s humorom a na pokutový lístok napísala odkaz: "Zlepšil si nám noc, hahaha."

Tieto fotografie sa stali čoskoro virálnymi a začali o nich písať aj médiá, čo Simona prekvapilo. O tom, že policajti chceli vypísať imaginárnemu autu pokutu, sa dozvedel až z médií. Tomu sa povie dokonalý kanadský žartík!

______________________

POZRI SI AJ NAŠE VIDEO:

Zdroj: Fox9

Zobraziť komentáre