Kazety boli len začiatok: Pozri si prvý trailer na druhú sériu 13 Reasons Why

Martin Kalinčák

REDAKTOR | Hype culture
Zdieľaj
Tweetuj
Jedna zo seriálových udalostí roka je tu! Foto: Youtube.com/Netflix

Udalosť, na ktorú čakal nejeden seriálový nadšenec a fanúšik Netflixu je tu. Najväčšia spomedzi streamovacích služieb po vyše roku vydala prvý teaser na druhú sériu úspešnej teenage drámy 13 Reasons Why. Ako vyzerá?

Po uvedení prvej série seriálu, ktorý je adaptáciou populárnej knihy rovnakého mena z pera autora Jaya Ashera, bolo len otázkou času, kedy si Netflix objedná aj druhú sériu. Aj napriek tomu, že príbeh postáv sa v seriáli viac-menej uzavrel a druhý diel literárnej predlohy neexistuje, streamovací gigant teenage drámu 13 Reasons Why len niekoľko týždňov po uvedení na svoju platformu obnovil.

Fanúšikovia čakali viac ako rok na akékoľvek informácie o pokračovaní príbehu o stredoškoláčke, ktorá po šikane zo strany spolužiakov, neúspechom, sklamaniam a znásilneniu spáchala samovraždu.

Dôvody, pre ktoré sa rozhodla k radikálnemu kroku, ozrejmila na trinástich magnetofónových kazetách, pričom každá z nich bola určená jednému človeku, ktorý Hannah nejakým spôsobom zranil. Kazety však boli len začiatkom toho celého a Hannah ešte posledné slovo nepovedala. Alebo bude teenagerov "trestať" teraz niekto iný?

Po roku dohadov, spoilerov a náznakov zo strany tvorcov je čakanie na konci – Netflix totiž zverejnil vôbec prvý oficiálny teaser na druhú sériu 13 Reasons Why naozaj nečakane. To ale nie je všetko. S prvým trailerom je totiž známy aj oficiálny dátum premiéry nových epizód a tých sa dočkáme už 18. mája.

Tak čo, pripravení? Trailer si môžeš pozrieť nižšie.

Zdroj: Noizz.sk

Zobraziť komentáre