Milý obrázok alebo oplzlá grafika? S týmto vianočným pohárom sa sieť kaviarní prerátala

Zdieľaj
Tweetuj
A čo vidíš na obrázku pohára ty? (Foto: Instagram.com/lenadruchenko, Instagram.com/marilouabs)

Už si zašiel do obľúbeného fastfoodového reťazca v tomto predvianočnom čase na kávu? Možno si si stihol všimnúť, že niektoré kávy pripravujú do pohárov špeciálnej vianočnej edície. Tento trend však sieti McDonald’s toho roku veľmi nevyšiel. Na niektorých obrázkoch je možné totiž vidieť aj niečo iné.

Mali to byť dve biele rukavice, ktoré sa vzájomné dotýkajú. Ono to vlastne aj sú dve biele rukavice, akurát pozornému oku neunikne aj ďalší skrytý význam, ktorý na svojej vianočnej edícií pohárov na kávu známy fastfoodový reťazec McDonald’s zrejme neplánoval.

Schválne – čo vidíš na tomto kelímku ty?

Áno, presne toto isté tam vidí (alebo videl?) aj McDonald’s. Jednému zo zákazníkov však fantázia zapracovala natoľko, že si na vianočne ladenom obrázku všimol aj jeho (spoločnosťou neželaný) skrytý význam. Stačilo len pár ťahov perom a z milého vianočného pohára sa razom stala skutočne oplzlá a nevhodná animácia.

„Všetci rozprávajú o vianočných kelímkoch zo Starbucksu a nikto si nevšimol, že niekto roztvára svoje polky na pohároch z McDonaldu,“ píše sa pod zdieľanou fotografiu na sociálnej sieti Twitter, ktorá sa medzičasom stihla stať obrovským virálnym hitom.

Ako uviedol portál Mic, pôvodca tohto „vynoveného“ pohára zostal v anonymite, jeho grafický výtvor však blúdi hlavami zvedavých návštevníkov, ktorí sa po zhliadnutí jeho diela už nevedia zbaviť predstavy, že je na nich naozaj zadok a nie dve biele rukavice.

A čo na to McDonald’s? Tradične, radšej nič. A čo na vianočnej edícii kelímkov vidíš ty?

Zdroj: Noizz.sk

Zobraziť komentáre