Radostná novinka od prezidenta Kisku: Jeho rodina sa rozrastie o ďalšieho člena

Zdieľaj
Tweetuj
Andrej Kiska s manželkou má dôvod na radosť. Foto: Facebook.com/AndrejKiska

Prezident Andrej Kiska sa rozhodol podeliť s fanúšikmi na svojom facebookovom profile s radostnou správou. Zazdieľal na ňom fotografiu, na ktorej pózuje spolu s manželkou Martinou, a vidieť, že šťastie z nich len tak srší.

V popisku k fotografii Andrej Kiska prezradil, že sa jeho rodina rozrastie o ďalšieho člena: "Milí priatelia, chcem sa s vami podeliť o úžasnú novinku. V auguste sa naša rodinka rozrastie o ďalšieho člena. Všetci sa nesmierne tešíme. Často dávame ruku na mamičkino bruško a s napätím čakáme, koho z nás kopne."

Aj keď sa Andrej Kiska podelil so svojimi takmer 250-tisícmi fanúšikov o svoje šťastie, predsa len sa rozhodli s manželkou ponechať si pre seba jednu dôležitú informáciu. Aj keď už nadchádzajúci rodičia poznajú pohlavie dieťatka, zatiaľ ho neprezrádzajú: "A či vieme, či to bude chlapček alebo dievčatko a aké bude mať meno? Áno, vieme, ale ešte to neprezradíme."

Na odpoveď si teda budeme musieť ešte niekoľko mesiacov počkať.

Kiska sa tak stane päťnásobným otcom. S manželkou Martinou už má dve deti Veroniku a Viktora, z predchádzajúceho manželstva už dospelé deti Natáliu a Andreja.

Srdečne gratulujeme!

Zdroj: Noizz.sk

Zobraziť komentáre