Chceš ozvláštniť svoj zimný outfit? Inšpiruj sa slovenskými módnymi blogerkami

Michael Gajdoš

REDAKTOR | Fashion & Beauty
Zdieľaj
Tweetuj
Plnohodnotná zima dorazila, a je načase tomu prispôsobiť outfity. Inšpiruješ sa módnymi vychytávkami našich blogeriek? Foto: Instagram/ @sweetladylollipop, @lapkinn

Hoci vonkajšie počasie je ako na hojdačke, faktom je, že tohtoročná zima sa pomaly, ale isto preklápa do svojej druhej polovice. Štýlový outfit do chladného počasia môžeš mať preto premyslený dopredu - s inšpiráciou ti pomôžu známe tváre našej módnej blogerskej scény.

#Sweet Lady Lollipop

Začať v tomto prípade snáď ani nemôžme nikým iným, než nekorunovanou slovenskou kráľovnou sladkých dievčenských outfitov. Ivana Petrušová alias Sweet Lady Lollipop už naservírovala nejednu vydarenú stylingovú kreáciu do chladnejšieho počasia, medzi jednoznačne najinšpiratívnejšie však patrí toto spojenie neutrálnej sivej s jemnou ružovou. Aj mimofarebný odkaz je jasný - ovčia vlna a čiapky sú túto zimu mimoriadne in.

#Fresshion

Bez kabátikov by to v týchto mesiacoch nešlo. Či už medzi obľúbenými máš farebne neutrálnejšie kúsky, alebo rada naopak, rada na seba upozorňuješ výraznejšími odtieňmi, nemôžeš šliapnuť vedľa. Reb známa z blogu Fresshion navyše dokazuje, že tento rok k nim môžeš nosiť doplnky v rovnakých farbách.

#Lapkinn

Ak si fanúšičkou nápaditého vrstvenia (a zimné obdobie na tento druh experimentovania s outfitom poskytuje vyslovene ideálnu príležitosť), navštív Instagram Lindy Adamčíkovej, známej v blogerskom svete aj pod pseudonymom Lapkinn. Jej kombinovanie farieb, vzorov, materiálov či jednotlivých kúskov jednoznačne stojí za pozornosť.

#Sju Loves

Blogerka Zuz je známa svojimi výraznými outfitmi, ktoré sú zvyčajne postavené na jednom neprehliadnuteľnom kúsku. Jej fanúšičky preto zaiste neprekvapí bohatá porcia pestrých farieb a vzorov, ktoré prezentuje predovšetkým na štýlových kabátoch. Zima sa rozhodne nemusí niesť len v znamení ponurých, nudných kombinácií. Nezabudni do svojho outfitu zakomponovať efektnú ružovú v niektorom z trendy odtieňov.

#Timea Timbo

Zabudni na boyfriend looky. Hitom tejto zimy je netradičná kombinácia pohodlných kúskov v urbánnom či športovom štýle s elegantnými doplnkami. Že to znie ako nezmysel? Blogerka Timea Timbo a jej stylingové schopnosti ťa presvedčia, že aj sivú mikinu s logami či prešívanú zimnú bundu môžeš premeniť na mimoriadne trendový look.

#Vanda Janda

Na záver tu máme niečo pre milovníčky vintage minimalizmu z dielne najvýraznejšej predstaviteľky tohto štýlového smeru v československých instagramových vodách. “Rock glam girl” módnych zákutí slovenského Instagramu alias Vanda Janda neprestáva experimentovať so strihmi a materiálmi ani túto zimu, a aby toho nebolo málo, jej outfitom pre aktuálnu sezónu nechýba štipka hipsterského nádychu. Inšpiruješ sa?

Zdroj: Noizz.sk

Zobraziť komentáre