Blogerka ukazuje, aký je Instagram falošný. Jej realistické fotografie ťa pobavia

Zdieľaj
Tweetuj
Ako vyzerajú po cvičení moji priatelia? Ako vyzerám po cvičení ja? Foto: Instagram.com/ chessiekingg

Instagram je inšpiratívne miesto, kde nájdeš množstvo dokonalých fotografií. Tie sú však často zdrojom nereálnych ideálov krásy, očakávaní a môžu viesť až k žiarlivosti či nešťastiu. Svoje o tom vie aj populárna blogerka Chessie King, ktorá sa im vysmieva a ukazuje, aká je skutočnosť.

Chessie King je obľúbená blogerka, ktorá prostredníctvom Instagramu propaguje pozitívny prístup k svojmu telu. Na „dokonalý“ záber totiž často stačí len správna poloha, svetlo či oblečenie. Chessie tak vytvára dva odlišné zábery, ktorými poukáže na neuveriteľný rozdiel medzi pózou a záberom z bežného života.

„Toto som ja. Toto je moje telo. Žiadne lichotivé uhly, žiadne lichotivé osvetlenie, len ja a moje telo,“ napísala k jednému zo svojich príspevkov. „Pred niekoľkými rokmi by som nikdy toto nezverejnila, všetko o čo som sa zaujímala bolo, či som dokonalá. Chodila som do posilňovne toľkokrát, koľko sa v týždni dalo a počítala som každú zjedenú kalóriu,“ dodala.

Chessie však prehodnotila svoj rebríček hodnôt a teraz je jej prioritou byť šťastná a cítiť sa dobre vo svojej koži. „Neboli sme vyrobení ako bábiky Barbie, ktoré vyzerajú dobre 24 hodín 7 dní v týždni. Boli sme vyrobení ako ľudia a mali by sme sa cítiť šialene dobre 24 hodín 7 dní v týždni,“ uviedla Chessie. Inšpiratívna blogerka dokonca odkázala hejterom, že ju nič neodradí.

Zobraziť komentáre