Homosexuálny pár čaká dieťa: Pod srdcom ho nosí jeden z nich

Martina Beňová

REDAKTOR | Big Stories
Zdieľaj
Tweetuj
Trystan je tehotný a s manželom Biffom sa tešia na syna. Foto: Instagram/biffandi

Biff a Trystan z Oregonu ani zďaleka nevyzerajú ako obyčajný homosexuálny pár. Zatiaľ, čo vychovávajú dve deti, čakajú aj ďalšie bábätko. Tentokrát je to však ich biologický potomok, ktorého pod srdcom nosí práve Trystan.

Manželský pár Trystan Reese a Biff Chaplow spolu žijú v oregonskom Portlande a starajú sa o dve deti. Rileyho a Hailey si adoptovali v roku 2015, no bývali s nimi už dávno predtým. Tých odobrali Trystanovej sestre, ktorá brala návykové látky. Svoje deti nadovšetko milujú a dávajú im množstvo lásky. Riley aj Hailey trpeli predošlým životom, mali problémy s emóciami aj dôverou, no našťastie, vďaka starostlivosti sú z nich šťastné a zdravé deti.

Trystan je transsexuál, ktorý užíval testosterón, aby vyzeral ako muž. Narodil sa, ako sám hovorí, iba v zlom tele. So stále postupujúcou zmenou na muža mu zhrubol aj hlas, no jeho ženské telo mu dovoľuje niečo, čo by sa inak nikdy nepodarilo. Je tehotný a to už po druhý raz, no pri prvom o dieťatko prišiel ešte v začiatkoch. Preto sa pár mimoriadne teší, že sa im to tento raz snáď podarí. Dvojica sa priznala, že sa veľmi báli, aby ich druhé tehotenstvo nedopadlo podobne, ako to prvé. Všetko však podľa lekára vyzerá byť v poriadku a do ich rodiny by mal už v lete pribudnúť chlapček.

Trystan aj Biff si myslia, že existuje veľa ľudí, ktorí by sa ich aj opýtali, ako fungujú či ako žijú, no boja sa. Práve preto si vytvorili aj stránku Biff and I, kde hovoria o rodičovstve, tehotenstve, partnerstve. Dokonca vytvárajú konceptuálne stretnutia v štýle otázky a odpovede, kde sa ich môžu ľudia pýtať to, čo ich zaujíma.

Zobraziť komentáre