Žena schudla viac než 100 kíl, jej muž ju podporoval a zhodil aj on

Martina Beňová

REDAKTOR | Big Stories
Zdieľaj
Tweetuj
Dvojica fantasticky schudla, stačila vzájomná podpora a motivácia. Foto: Instagram/fatgirlfedup

Pred dvomi rokmi vážila Lexi Reed 219 kíl a jej muž Danny „len“ necelých 130 kíl. Rozhodli sa však pre zmenu a začali chudnúť. Popri tom, ako zhadzovala Lexi, sa zviezol aj Danny. A obaja teraz vyzerajú skvelo.

Dvojica sa vzala v októbri roku 2015, no ich nadváha ich hnevala. Spoločne sa rozhodli, že budú chudnúť. V januári 2016 sa preto rozhodli pre dobrodružstvo, počas ktorého sa podľa vlastného uváženia zdravo stravovali, pravidelne cvičili a podporovali sa. Za dva roky sa im podaril taký menší zázrak. Obaja úžasne schudli. Lexi, ktorá vážila 219 kíl zhodila neuveriteľných viac než 100 kíl. Jej muž ju podporoval a chudol tiež. Jemu sa podarilo dostať sa na váhu 86 kíl.

Šťastná Lexi zverejnila fotky ich spoločného víťazstva aj na Instagram, kde ich život sleduje takmer 500-tisíc followerov. „Nemali sme osobného trénera, nemali sme špeciálnu stravu ani sme nepodstúpili žiaden chirurgický zákrok. Mali sme len seba navzájom a motiváciu, na ktorej sme tvrdo pracovali každý deň. Raz chceme byť rodičmi a chceme spolu dlho žiť. Kilo za kilom, krok za krokom, každý deň sme premieňali náš život a formovali naše telá do ľudí, akými sme vždy chceli byť. Tento muž stojí po mojom boku 10 rokov a nerobí rozdiel, či mám 200 alebo 100 kíl. Dúfam, že náš príbeh inšpiruje iných,“ vyznala sa v príspevku žena, ktorú by predtým jej milovaný muž nikdy nemohol držať na rukách. Teraz sa im to podarilo. Spoločne zvládli dlhú cestu, ktorá však nemá koniec. Zatiaľ. Obaja na sebe pracujú ďalej, formujú svoje telá aj vzťah, tešia sa z malých víťazstiev a milujú sa.

A v čom tkvie základ ich úspechu? Fast food vymenili za domácu stravu, začali chodiť do posilňovne päť až šesťkrát do týždňa, Lexi sa vrhla aj na zumbu. A, ako napísala, treba zahodiť strach a myslieť na to, že každý zajtrajšok je prvým dňom nového života. Mladá žena chce zhadzovať, dokiaľ sa nedostane na svoju vysnívanú váhu 80 kíl. „Vystúpte z vašej komfortnej zóny. Dokončime rok 2017 silní,“ dodala.

_________________________________________________________________________________________________

Pozri si aj naše video:

Zobraziť komentáre