Dúhová rohožka či citrónové obliečky. Inšpiruj sa fresh doplnkami a privítaj leto aj doma

Alica Rohovská

REDAKTORKA | Fashion
Zdieľaj
Tweetuj
Privítaj leto aj doma pomocou fresh doplnkov. Foto: Instagram.com/urbanoutfitters

Napriek tomu, že leto volá po dovolenkách a výletoch, dosť veľa času trávime aj doma. Prečo si teda nepriviesť trochu letnej atmosféry aj tam? Nemusí ísť pritom o náročné úpravy. Niekedy stačí naozaj vhodná maličkosť a fresh nálada je na svete. Inšpiruj sa nasledujúcimi tipmi a vpusť do domu sviežosť leta.

#Fresh rohožka

Rohožka v letnom dizajne ti vyčarí úsmev na tvári ešte predtým, ako vstúpiš do bytu. Čo povieš napríklad na melón či dúhu? Môže ísť o čokoľvek, čo ti pripomína leto, alebo len zmeň farbu za výraznejšiu.

#Fresh obliečky do spálne

Najlepšie také, do ktorých budeš mať chuť ihneď skočiť. Obliečky zmenia charakter celej spálne a ich sviežosť ťa privíta ráno aj večer. Farby, ovocie, plameniaky, kvety... možností je naozaj veľa.

#Fresh vankúše v obývačke

Aj v obývačke si môžeš veľmi jednoducho navodiť letnú atmosféru. Stačí vymeniť pár vankúšov alebo obliečok. Nájdi také, čo budú spolu tvoriť istý komplet, a zároveň sa budú hodiť do miestnosti.

#Fresh kvetináče a kvety

Kvetináče sú tiež super spôsob, ako pozmeniť atmosféru v akejkoľvek izbe. Žltý, zelený, ružový, akýkoľvek sa ti páči... Stačí porozmýšľať, čo sa ti bude hodiť k ostatným veciam v byte. Kvety a zeleň donesú do miestnosti život.

#Fresh servírovanie

So servírovaním to vôbec nemusíš preháňať. Ale čo tak napríklad nové letné poháre, z ktorých budeš mať radosť piť? A ešte budú aj dobre vyzerať na stole... Okrem pohárov môžeš staviť napríklad na utierky, obrus, prestieranie, podložky pod poháre či letnú zásteru.

Zdroj: Noizz.sk

Zobraziť komentáre