Nezmeškaj príležitosť cestovať na tohtoročný festival Pohoda párty vlakom s vlastným DJ-om

Zdieľaj
Tweetuj
Vlakom je to pohoda Foto: Pohoda Festival / ZSSR

Aj tento rok vypraví Pohoda Festival v spolupráci s jej ekologickým partnerom, Železničnou spoločnosťou Slovensko, špeciálny festivalový rýchlik z Košíc a z Bratislavy. Kapacita každého vlaku je 350 miest na sedenie. Súčasťou vlaku z východu bude aj párty vozeň s DJ-om.

Cestujúci z Košíc a Kysaku zaplatia za spiatočný lístok 12,90 €, zo Spišskej Novej Vsi a Popradu 10,90 € a z Liptovského Mikuláša a Ružomberka 8,90 €. Rovnakú sumu zaplatia za spiatočný lístok aj cestujúci z Bratislavy. Presné informácie o odchodoch a príchodoch vlakov budú upresnené najneskôr do 18.6.2018. Na lístku sa nachádza informácia s označením vozňa. ZSSK garantuje každému cestujúcemu miesto na sedenie. Organizáciu nastupovania budú koordinovať ľudia, ktorí budú špeciálne vlaky sprevádzať (v prípade nejasností sa môžu cestujúci obrátiť priamo na nich). V čase príchodu a odchodu špeciálnych vlakov bude posilnená kyvadlová doprava zo stanice na letisko. Zmenšená verzia festivalového vláčika bude premávať aj medzi jednotlivými stanovišťami na trenčianskom letisku. Ak špeciálny vlak nestojí vo vašom meste, môžete si zorganizovať spoločnú cestu autobusom. Výhodou takejto dopravy je, že autobus pustíme až k bráne areálu a v nedeľu po skončení rovno pred hlavný stage. Viac informácií o lístkoch na vlak nájdete tu.

Festival Pohoda Fotografia: Pohoda Festival / ZSSR
Festival Pohoda Fotografia: Pohoda Festival / ZSSR
Mimoriadny vlak z Košíc a z Bratislvay Fotografia: Pohoda Festival / ZSSR
Trenčín a späť Fotografia: Pohoda Festival / ZSSR

#SPOLUNAPOHODU

Ak hľadáš alebo ponúkaš odvoz na festival Pohoda, môžeš si spoločnú cestu zorganizovať na webparty. Stačí, ak použiješ vo svojom príspevku tag #spolunapohodu.

#spolunapohodu Fotografia: Pohoda Festival / ZSSR

_____________________________________________________

Pozri si aj naše video:

Zdroj: NOiZZ.sk

Zobraziť komentáre