Pišta z Taiwanu sa znova prihlásil o slovo, prespieval slovenskú vianočnú skladbu

Martina Beňová

REDAKTOR | Big Stories
Zdieľaj
Tweetuj
Pišta z Taiwanu naspieval aj vianočný song. Foto: Printscreen/Youtube, Pišta Linovecký

Pišta Linovecký alebo vlastným menom Steve Lin z Taiwanu nie je na Slovensku neznámy. Možno si na neho lepšie spomenieš, keď ti ho pripomenieme prespievanou verziou pesničky od Adama Ďuricu. Teraz prespieval ďalšiu známu slovenskú skladbu, tentokrát vianočnú.

Pišta z Taiwanu miluje Slovensko a dokazuje to nielen fotkami na sociálnych sieťach, ale aj videami. Teraz nahral pre všetkých milovníkov vianočných pesničiek ďalší cover. Tento raz ide o známu sviatočnú pesničku „Každý deň budú vraj Vianoce“. S gitarou v ruke chodil centrom Bratislavy ešte 9. decembra a týždeň dával skladbu dokopy. A, voilá, na Prvý sviatok vianočný zverejnil skladbu. „Chcel som nahrať slovenskú vianočnú pesničku, ale nevedel som akú. Kamarát mi odporučil túto a myslím si, že je skvelá. Mám ju veľmi rád,“ prezradil nám Pišta.

Taiwančan žije na Slovensku už rok a tri mesiace a na krajinu si s láskou zvykol. A ako je to s Vianocami v jeho rodnej krajine? „Vianoce neoslavujeme, dávame si však špeciálne menu,“ prezradil.

K nám do redakcie Noizzu sa ozval s tým, že má pre nás novinku. A my ju radi zverejňujeme :)

Zdroj: Noizz.sk

Zobraziť komentáre