Turistika sa stala jej zamestnaním. Lozením po horách zarobila už takmer 100-tisíc eur

Zdieľaj
39
Tweetuj
Meghan miluje hory, ktoré sa stali jej prácou. Foto: Instagram/missmeghanyoung

Aj z hobby sa môže stať tvoja práca. Vďaka Instagramu si ľudia vedia zarábať na živobytie napríklad aj cestovaním. Vieš si predstaviť, že tráviš celé dni v horách, venuješ sa turistike a nepotrebuješ žiadne iné zamestnanie? Znie to ako sen, však? Meghan sa ho podarilo splniť, no aj takáto práca má svoje mínusy.

Byť influencerom má svoje pozitíva aj negatíva, napokon ako každé zamestnanie. Môžeš robiť to, čo ťa baví, ale zároveň si závislý na ľuďoch a sponzoroch. Meghan Young miluje turistiku a horolezectvo. Jej veľkým snom bolo tráviť všetok voľný čas v prírode v horách, a práve vďaka instagramovému profilu sa jej to podarilo. Úspešne zmenila vášeň na zamestnanie. Rozmýšľaš, či sa to skutočne oplatí? Meghan zarobila už 100 000 dolárov, teda v prepočte asi 87-tisíc eur, čo znie celkom lákavo, že?

„Máš možnosť inšpirovať mnohých ľudí a ovplyvniť ich život mimo internetu," hovorí Meghan. Hoci sa bojí, že bublina vysnívaného života raz praskne, vie, že jej práca má teraz zmysel. Robí to, čo miluje a podarilo sa jej dostať viac ľudí do hôr, čo je napokon aj dobré pre ich zdravie. Pravidelne dostáva správy od svojich fanúšikov, ktorých jej fotky inšpirovali natoľko, že sa na tieto miesta rozhodli ísť pozrieť.

Instagram jej otvoril dvere do sveta. Dostala sa na miesta, o ktorých sa jej ani nesnívalo. Pozri si fotografie Meghan nižšie, nechaj sa zlákať do hôr a objav čaro panenskej prírody. Viac nájdeš TU.

____________________________________________

POZRI SI AJ NAŠE VIDEO:

Zobraziť komentáre