Ocitni sa v krajine zázrakov: 13 miest plných kvetín, ktoré by si mal navštíviť

Zdieľaj
Tweetuj
Keukenhof, Amsterdam Foto: instagram.com/kutena_photography

Len málo vecí je tak jedinečných a prekrásnych ako kvitnúce kvety a rozžiarená príroda, ktoré prichádzajú spolu s obľúbeným ročným obdobím – s jarou.

Preto na počesť tohto žiarivého a nádherného obdobia, ktoré sa tento rok ešte iba začína, sme ti priniesli niekoľko najkrajších kvetinových polí, ktoré určite stoja za návštevu. Ak ešte aj ty rozmýšľaš nad tohtoročnou dovolenkovou destináciou, skús sa inšpirovať týmito prekrásnymi miestami. Určite nebudeš ľutovať.

1. Volcano Osorno, Chile

Volcano Osorno sa nachádza v zaujímavej krajine Čile, kde okrem tohto prekrásneho kvetinového pola môžete navštíviť aj hlavné mesto Santiago.

2. The Wisteria Flower Tunel

Skutočne úžasný nápad na dovolenku. V Japonsku sa nachádza takýto zaujímavý kvetinový tunel, ktorému ťažko uveriť, že naozaj existuje. Romantická prechádzka popod tento prírodný skvost zahreje aj to najchladnejšie srdce. Nachádza sa na Kawachi Fuji záhrady v Kitakyushu v Japonsku.

3. Tulipánové pole v blízkosti Amsterdamu

Toto farebné pole sa nachádza v Keukenhof v Holandsku.

4. Botanická záhrada v Singapure

Nie každá botanická záhrada skutočne dokáže zaujať. No táto v Singapure, určite áno. Či už navštíviš miesto osobne, alebo ti postačí pokochať sa umeleckými fotografiami, je na tebe.

5. Rezervácia The Antelope Valley Poppy

Toto miesto sa nachádza v Antelope Valley v Kalifornii. Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása, musíme súhlasiť.

6. Štátny park Anzo Borrego Desert

Ak by si chcel navštíviť park osobne, musel by si vycestovať do Kalifornie, konkrétne do Borrego Springs. V tomto parku okrem úžasného ticha môžeš nájsť aj niekoľko druhov liečivých rastlín.

7. Zázračná záhrada v Dubaji

Takéto farebné záhony kvetín môžeš vidieť v Spojených arabských emirátoch v Dubaji.

8. Záhrada Monet

Aj takúto prírodnú atmosféru môžeš zažiť, keď navštíviš Giverny vo Francúzsku.

9. Namaqualand

Nachádza sa v Južnej Afrike. Táto oblasť prírodných krás je známa aj divokými kvetmi.

10. Kvetinový park Ashikaga

Tento park môžeš vidieť v Japonsku v Ashikage. Milovníčky ružovej si určite prídu na svoje, ale taktiež aj všetci ostatní. Toto miesto ti prinesie naozaj jedinečný zážitok.

11. Levanduľové pole

Vo francúzsku môžeš navštíviť fialové levanduľové pole, ktoré nestačí iba vidieť na obrázku, pretože prichádzaš tak o unikátnu vôňu, ktorá ho sprevádza.

12. Slnečnicové pole

Slnečnice sú už samé o sebe nádherné, nie to ešte keď ich môžeš vidieť v takom hojnom počte. Urob si výlet do Talianska, konkrétne navštív Toskánsko, a vyhľadaj toto pole. Určite nebudeš ľutovať.

13. Greenwich Park

Opäť niečo pre milovníkov ružovej? Áno, ale na svoje si príde každý, kto miluje prírodu a prekrásne scenérie. Ak najbližšie pôjdeš do Londýna, určite navštív aj toto miesto.

Zobraziť komentáre