Blogerka roka originálne prekvapila cestujúcich na bratislavskom letisku

Zdieľaj
Tweetuj
Blogerka roka vymenila krst novej knihy za niečo originálnejšie. Foto: Travelhacker/Vimeo.com

Je krátko pred Vianocami a ľudia by mali byť k sebe o čosi milší, prívetivejší a štedrejší. Veď to je, koniec koncov, poslaním najkrajších sviatkov roku. Na toto posolstvo myslela aj blogerka roka Janka Schweighoferová, známa skôr ako „Travel Hacker“ a prekvapila ľudí na letisku v Bratislave.

Ak čo i len troška sleduješ blog, Facebook, Instagram či články známej slovenskej blogerky Janky, určite neuniklo tvojej pozornosti, že po rokoch skúseností vydala svoju novú knihu. Pre tých, čo Travel Hacker nepoznajú v skratke vysvetlíme, že ide o blog, na ktorom nájdeš tipy ako lacno cestovať. Rovnakú myšlienku má aj Jankino nové dielo „Cestuj bez miliónov“.

Namiesto toho, aby titul tradične pokrstila, pobalila knižky a sama vyrazila do ulíc. Namierila si to rovno na Letisko Milana Rastislava Štefánika, kde prekvapila okolitých cestujúcich. Knižku pekne ozdobila a položila ju na pás s ich batožinou. Nič netušiaci cestovatelia si tak pri preberaní kufrov mohli nájsť okrem svojich vecí aj malý darček.

Janka ku každému z nich následne pribehla a vysvetlila im, o čo ide. Nový titul obsahuje tipy od leteniek, cez ubytovanie, prenájom auta, priemerné ceny až po praktické rady či často kladené otázky. Autorka v nej tak sľubuje „doživotnú zľavu“ na cestovanie a je prístupná v tlačenej aj elektronickej verzii. Nadšení z nej boli mladí, starší, muži aj ženy.

Pozri si z letiska aj video:

Zdroj: Noizz.sk

Zobraziť komentáre